• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Про депутатів сільських рад зі сторінок газети Дунаєвецький вісник

ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ…

Найбільш визначною нещодавною подією для Оксани Трач стала 12-а звітно-виборча конференція Дунаєвецької районної організації Партії регіонів, яка відбулася в останній день червня під керівництвом голови районної організації Вадима Гаврішка.
У цей день серед 112 нових членів партії Регіонів, яким урочисто вручили партійні квитки, була і вона – вчитель Томашівської ЗОШ, депутат сільської ради.
Важливими та вагомими стали для Оксани Євгенівни слова Вадима Дмитровича, якими він вітав новообраних: «Ці люди не побоялися взяти на себе відповідальність за події, що відбуваються… За кожною обіцянкою має стояти реальна справа».
Оксану Трач знаю давно – раніше - як заступника директора Томашівської ЗОШ з виховної роботи, пізніше – директора Лошковецької ЗОШ, далі – вчителя попередньої школи… Яку б посаду вона не займала, завжди була підпорядкована саме таким принципам, які співзвучні обраній партії. А тому з гордістю прийняла квиток, який засвідчував її погляди, дії та велику відповідальність за доручені справи.
А справ виявилось чимало! Очолюючи як сільський депутат комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, довкілля та соціального захисту, відчуває велику відповідальність, бо тут – не лише питання виховної роботи з школярами, а й соціальний захист тих, хто цього потребує… А ще турбує благоустрій села, санітарний стан, ремонт доріг та їх освітлення. Активна позиція депутата відчувається на кожному сільському зібранні.
Несе відповідальність і за округ, який, до речі, не з найлегших: тут проживають одинокі пристарілі, учасники бойових дій (4 чол.), інваліди війни. Кожному потрібна якась допомога чи порада, але найголовніше – вислухати, якщо потрібно, то й взятись до активних дій. Не раз на сесіях сільської ради піднімала питання про покращення умов життя, забезпечення людей паливом.
Турбує її і питання нинішнього ФАПу, - щоб максимально задіяти приміщення, не раз подавала слушні пропозиції.
І, мабуть, чи не найрідніша «пристань» - школа. Окрім матеріальних питань, дбає і про завтрашній день школярів. Живе за принципом: «Чим більше посієш розумного, доброго, вічного, тим більше пожнеш.» То ж не випадково серед її вихованців – призери обласних олімпіад, конкурсів-захистів МАН тощо.
...Коли ж усе йде до ладу, то народжується у душі й пісня. Оксана Трач є ще активним учасником усіх культурно-просвітницьких заходів, що проводяться в селі, але найбільше до душі – участь у вокальній групі «Томашівчанка», що при будинку культури.
Нехай же квиток Партії регіонів спонукатиме до нових ідей, хороших справ, перемог та звершень.
Валентина Байталюк

Карта району

Ulti Clocks content